Co o nás říkají naši zákazníci

S dodávkou celodřevěného schodiště jsme byli velmi spokojeni. Kladně hodnotíme jednání a komunikaci s dodavatelem. Dále vysokou kvalitu vyrobeného schodiště a profesionalitu při jeho realizaci. Byli a jsme stále nadšeni.

Sedláčkovi, Stradonice u Nižbora.

S firmou V+L Kulhánek jsme nadmíru spokojeni, ceníme si vysoké profesionality počínaje naší společnou první schůzkou, dále zpracováním 3D návrhu schodiště i zpracování samotné zakázky s následnou montáží a hlavně dodržení smluveného termínu. Schodiště je perfektní, bez jediné chybičky. Můžeme vřele doporučit!!!

Nezbedovi, Třemošná

Chtěla bych poděkovat firmě V+L Kulhánek za realizaci dvou schodišť v našem novém rodinném domě v Kadani. Díky této firmě máme nejen luxusní bukové schody do patra, ale i pohodlné překrásné točité schody na půdu, které byly pro firmy v našem blízkém okolí neschůdné a neřešitelné. Na firmě V+L Kulhánek oceňuji použití velmi kvalitního materiálu, profesionální přístup a řešení, včasnou dodávku, perfektní montáž a vždy milé jednání, co víc si přát.
Děkuji a doporučuji všem.

Kučerovi, Kadaň

Z plánovaných betonových schodů jsme po návštěvě výrobny a vzorkovny ve Dřevci změnili původní návrh projektanta a rozhodli se jít cestou samonosného celodřevěného dubového schodiště. Tohoto rozhodnutí ani trochu nelitujeme. Schodiště je vzdušné a je dominantou celého interiéru. Snad každá návštěva má stejný dotaz „Kdo vám dělal schody?“. S panem Kulhánkem byla od začátku až do konce realizace perfektní komunikace a vše bylo podtrženo precizní prací. To jsou vlastnosti a schopnosti, se kterými se člověk v dnešní době u řemesla příliš nesetká.

Benešovi, Krakov

Zakázka na výrobu, dodání a montáž dubového interiérového schodiště byla zcela bezproblémová - od komunikace, přes termín dodání, po dodržení domluvené ceny. Jako zákazník jsem také ocenil osobní předání celého díla a přesvědčení se o absenci jakýchkoli nedostatků popř. připomínek z naší strany.
Firmu V+L Kulhánek mohu s klidným svědomím doporučit i dalším zákazníkům.

Jiří Široký, Druztová

Po skvělé zkušenosti s okny od pana Vladimíra Kulhánka jsme se s manželkou příliš nerozmýšleli, komu zadáme výrobu nového schodiště. Volba padla na firmu V+L Kulhánek, jeho bratra a bratrance. Serióznost, slovo jako zákon, plnění termínu i poctivý přístup. Radost z krásného řemesla, schody jako symbol elegance – tmavý kout se bukovým schodištěm prosvětlil.

PaedDr. Miroslav Řebíček, ředitel Gymnázia Žatec

Pokud bych měl z celé stavby a zařizování naší chaty vybrat jednoho jediného dodavatele, na kterého bych se kdykoli a bez jakýchkoli pochyb obrátil znovu,pak by to bylo truhlářství V+L Kulhánek. Byli jsme se ještě před objednávkou osobně podívat přímo ve výrobě v obci Dřevec, kde se měly schody vyrábět a na místě se dohodli. Protože čisté prostředí a příjemné a vstřícné jednání nás se ženou přesvědčilo, že jsme na správném místě. Následně i samotné sestavování schodiště byla pro mne zkušenost. Bylo na první pohled vidět, že to není jejich druhé schodiště, na kterém se učí, nebo si něco zkoušejí. Prostě profíci každým coulem.

Mirek Šach, Mšec u Nového Strašecí

Od firmy V+L Kulhánek máme nádherné celodřevěné schodiště. Domluva, spolupráce i provedení proběhlo naprosto ukázkově. Dle naší zkušenosti splnili perfektně konkrétní požadavky, ale také neúplné představy skvěle doplnili do požadovaného stylu. Rekonstruovali jsme celý dům a jednali s mnoha firmami z různých oborů a po všech zkušenostech musím říci, že ve všech aspektech vyhrává zařizování schodiště s panem Kulhánkem. Takto to má vypadat! Moc děkujeme.

Zoubkovi, Plzeň.

Chci Vám vyjádřit naprostou spokojenost s dodávkou schodiště do našeho domu. Veškerá jednání proběhla naprosto vstřícně, rychle a konstruktivně. Samotné schodiště předčilo naše očekávání, díky počítačovému návrhu dokonale sedlo do nestandardního prostoru našeho rekonstruovaného domu. Kvalita provedení je dokonalá. Těšíme se z něj každý den.

Jiří Kraft, Smržovice u Klatov

Jednání pana Kulhánka bylo vždy na profesionální úrovni. Interiérové schodiště vyrobili dle našeho přání a toto tvoří krásný solitér v obývacím pokoji. Jedná se o kvalitně odvedenou řemeslnou práci. Firmu V+L Kulhánek bych srdečně doporučila.

Petra Vondráčková, Kněževes u Rakovníka

Vaše schody jsou krásnou a velmi decentní dominantou našeho interiéru. Děkujeme.

Ing. Jiří Dusík, Plzeň

Se spoluprací se společností V+L Kulhánek – truhlářství jsem byl velmi spokojen. Prostor pro schodiště si firma zaměřila a v dohodnutém termínu, ceně a výborné kvalitě schodiště dokonale sedlo. Pokud budu ještě někdy potřebovat udělat schodiště, tak mám jasno – obrátím se na tuto firmu.

Ivo Salcman, Dobříš

Zobrazit další reference