Schody od nás

záruka kvality

Zkusenosti
Přímé schody
Podestové schody
1/4 lomené „L“ schody
1/2 lomené „U“ schody

Co o nás říkají naši zákazníci

Pokud bych měl z celé stavby a zařizování naší chaty vybrat jednoho jediného dodavatele, na kterého bych se kdykoli a bez jakýchkoli pochyb obrátil znovu,pak by to bylo truhlářství V+L Kulhánek. Byli jsme se ještě před objednávkou osobně podívat přímo ve výrobě v obci Dřevec, kde se měly schody vyrábět a na místě se dohodli. Protože čisté prostředí a příjemné a vstřícné jednání nás se ženou přesvědčilo, že jsme na správném místě. Následně i samotné sestavování schodiště byla pro mne zkušenost. Bylo na první pohled vidět, že to není jejich druhé schodiště, na kterém se učí, nebo si něco zkoušejí. Prostě profíci každým coulem.

Mirek Šach, Mšec u Nového Strašecí

Od firmy V+L Kulhánek máme nádherné celodřevěné schodiště. Domluva, spolupráce i provedení proběhlo naprosto ukázkově. Dle naší zkušenosti splnili perfektně konkrétní požadavky, ale také neúplné představy skvěle doplnili do požadovaného stylu. Rekonstruovali jsme celý dům a jednali s mnoha firmami z různých oborů a po všech zkušenostech musím říci, že ve všech aspektech vyhrává zařizování schodiště s panem Kulhánkem. Takto to má vypadat! Moc děkujeme.

Zoubkovi, Plzeň.

Chci Vám vyjádřit naprostou spokojenost s dodávkou schodiště do našeho domu. Veškerá jednání proběhla naprosto vstřícně, rychle a konstruktivně. Samotné schodiště předčilo naše očekávání, díky počítačovému návrhu dokonale sedlo do nestandardního prostoru našeho rekonstruovaného domu. Kvalita provedení je dokonalá. Těšíme se z něj každý den.

Jiří Kraft, Smržovice u Klatov

Zobrazit další reference
O společnosti

Rodinná firma V+L Kulhánek - truhlářství byla založena r. 1990 Václavem a Lubošem Kulhánkem (strýc a synovec) na rodinné hospodářské usedlosti v obci Dřevec na hranici plzeňského a středočeského kraje.

Pokračovat ve čtení