Schody od nás

záruka kvality

Zkusenosti
Přímé schody
Podestové schody
1/4 lomené „L“ schody
1/2 lomené „U“ schody

Co o nás říkají naši zákazníci

Z plánovaných betonových schodů jsme po návštěvě výrobny a vzorkovny ve Dřevci změnili původní návrh projektanta a rozhodli se jít cestou samonosného celodřevěného dubového schodiště. Tohoto rozhodnutí ani trochu nelitujeme. Schodiště je vzdušné a je dominantou celého interiéru. Snad každá návštěva má stejný dotaz „Kdo vám dělal schody?“. S panem Kulhánkem byla od začátku až do konce realizace perfektní komunikace a vše bylo podtrženo precizní prací. To jsou vlastnosti a schopnosti, se kterými se člověk v dnešní době u řemesla příliš nesetká.

Benešovi, Krakov

Zakázka na výrobu, dodání a montáž dubového interiérového schodiště byla zcela bezproblémová - od komunikace, přes termín dodání, po dodržení domluvené ceny. Jako zákazník jsem také ocenil osobní předání celého díla a přesvědčení se o absenci jakýchkoli nedostatků popř. připomínek z naší strany.
Firmu V+L Kulhánek mohu s klidným svědomím doporučit i dalším zákazníkům.

Jiří Široký, Druztová

Po skvělé zkušenosti s okny od pana Vladimíra Kulhánka jsme se s manželkou příliš nerozmýšleli, komu zadáme výrobu nového schodiště. Volba padla na firmu V+L Kulhánek, jeho bratra a bratrance. Serióznost, slovo jako zákon, plnění termínu i poctivý přístup. Radost z krásného řemesla, schody jako symbol elegance – tmavý kout se bukovým schodištěm prosvětlil.

PaedDr. Miroslav Řebíček, ředitel Gymnázia Žatec

Zobrazit další reference
O společnosti

Rodinná firma V+L Kulhánek - truhlářství byla založena r. 1990 Václavem a Lubošem Kulhánkem (strýc a synovec) na rodinné hospodářské usedlosti v obci Dřevec na hranici plzeňského a středočeského kraje.

Pokračovat ve čtení